Home

Uitvaartverzorger Provincie Utrecht

Mooie herinneringen kunnen inspireren. Inspiratie die kan leiden tot een nieuw begin. Een nieuw begin voor mij is het werken in de uitvaartbranche. In september 2010 start ik daarom met de opleiding tot uitvaartverzorger. Met deze brief maak ik mijn enthousiasme dan ook kenbaar voor de functie van uitvaartverzorger in de Provincie Utrecht.
Mijn werkervaring heb ik opgedaan bij diverse organisaties in de zakelijke dienstverlening waarbij uit commercieel oogpunt telkens de klant centraal stond. Met veel plezier heb ik de functies vervuld. Persoonlijke aandacht, tactvol, en resultaatgericht zijn belangrijke kenmerken voor mijn manier van werken. Toch miste ik iets in het commerciële advies naar klanten, wat wel bij mijn persoonlijkheid past! Het sociale karakter. De mensen om mij heen.
Deze aspecten komen voor mij terug in de functie van uitvaartverzorger. Door te luisteren, mee te leven, aan te voelen en dit op een creatieve en inspirerende manier te vertalen in een mooie en blijvende herinnering aan de overledene, voor de nabestaanden.

Dhr. C. Stedehouder
E-mailadres: stedehouder.cornelis@gmail.com
Vakblad Uitvaart januari 2012Uitvaartwezen januari 2012