Home
| 16-10-2010:
Tentoonstelling: Puur, Meerkerk |
Op zaterdag 16 oktober 2010 willen wij u een aantal mogelijkheden uit de uitvaartwereld laten zien. We zijn te gast in Dorpshuis De Linde, Lindenstraat 1 in Meerkerk tussen 10.00 en 16.00 uur.
~ Ook vieren wij, de dames van De Stilte, ons 5-jarig bestaan en bij deze bedanken wij hiervoor alle families die ons daartoe de kans hebben gegund.
~ De Stilte en Het Laatste Meubel laten deze dag voor het eerst hun nieuwe kist aan u zien, we noemen haar ‘Jet’. ‘Jet’ is nieuw ontworpen en gemaakt in Heukelum. Ze is van ongelakt Tulpenhout, ook wel Magnolia genoemd, met ronde vormen en een deksel verdeeld in vlaktes.
~ Voor degenen die niet willen vergeten hebben we de Herinneringsboom.
~ En met ons te gast zijn Leentje de Rouwkoe, Verhalenvertelster Berbar en we serveren ‘Rouw’kost en ‘Troost’eten.
~ De schrijfster van: ‘Wat doen we met z’n kleren?’ laat zien wat je met kleding van overledenen zou kunnen doen.
~ Prachtige waden en opbaarkleden worden tentoongesteld, gemaakt van natuurlijke materialen als linnen, touw en hout.
~ Een kist beschilderen of beschrijven tot een eigen persoonlijk ontwerp, hoe dat eruit ziet laat Kistenfabriek Van Wijk zien.
~ Rouwadvertenties door de jaren heen, verzamelaar Hans Zijderveld toont ons zijn collectie.
~ Een mooi document met foto’s gemaakt door De Gevoelige Plaat. Foto’s die laten zien hoe mooi de momenten waren en nu de herinneringen zijn.
~ In plaats van een harde houten kist een zacht omhulsel van vilt en stro van Radboud Spruit.
~ Muziek versterkt een gevoel en helpt het gevoel te beleven. Live muziek, verzorgd door Marsmelody, begeleidt de gehele dag met sfeervolle muziek.
~ Een goed gevoel komt doordat iets goed geregeld is. Notaris Dox Verschuren van De Notarissen uit Meerkerk geeft advies.
~ Rouwvervoer in de puurste zin van het woord: een prachtig Fries paard voor een rode boeren kar van Wijnand Hazeleger.
U bent van harte uitgenodigd om deze dag met ons te delen. Om 10 uur wordt deze tentoonstelling geopend met een voor ons heel persoonlijke tintje waarmee wij, de dames van De Stilte, ook ons 5-jarig jubileum vieren.
Wij ontvangen u hierna met een glas heerlijk biologische appelsap, onder begeleiding van een muzikant en leiden u door de zaal vol met prachtige producten en diensten uit de uitvaartwereld. Deze dag worden wij geholpen door veel van onze leveranciers en collega’s uit de uitvaartwereld die met veel gevoel en passie hun producten aan u willen laten zien en erover willen vertellen.
Wij wensen u een mooie tentoonstelling met een Puur gevoel!
Tina Hakkesteegt namens de dames van De Stilte
Weverwijk 10rood
4231 JA Meerkerk
www.de-stilte.com
Telefoon 0183 - 35 40 39
Fax 0183 - 35 44 90
Mobiel 06 - 30 15 31 20
Terug naar overzicht |